Serwery, domeny, hostingSERWERY, DOMENY, HOSTING

Serwery
Sprawdź Domenę
Strony www

SERWERY PROMOCJA

Serwer HOBBY - Pendrive 2GB Gratis!

Jeśli w najbliższych dniach dokonasz zakupu konta Hobby otrzymasz w prezencie super szybki Pendrive 4GB! Dzięki niemu szybko przeniesiesz swoje pasje i zamiłowania na stabilne serwery Homaxa. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z Promocji!

Serwer BIZNES - Pendrive 2GB Gratis!

Jeśli dokonasz zakupu konta Biznes w zamian dostaniesz konto Hobby! Czas promocji ograniczony czasowo! Dlatego nie czekaj dłużej i zamów pakiet już dziś.

Serwer E-COMMERCE - Pendrive 4GB Gratis!

Prowadź biznes w Internecie i korzystaj z naszych niezawodnych pakietów serwerowych. W ramach pakietu E-commerce sam wybierasz co chcesz dostać Gratis! Telelinię czy może Telewww? Tak czy inaczej od tej pory Twoi klienci będą usatysfakcjonowani jakością obsługi jaką im zapewnisz dzięki Gratisom od Homaxa! Nie czekaj dłużej i zamów pakiet już dziś. Promocja ograniczona czasowo.

Serwer PORTAL - Pendrive 16GB Gratis!

Masz Portal? Szukasz dobrego i niezawodnego Hostingu? Wybierając pakiet Portal otrzymujesz nieograniczony transfer i konto Biznes dla celów Twojej firmy. Jeśli nie chcesz drugiego konta wybierz Telechat i wprowadź do swojego portalu nowoczesny gadżet, który pozwoli Internautom na szybką komunikację np. z redakcją Portalu!

Zaufali nam

Aktualności

Mając na uwadze dobro naszych klientów i najwyższą jakość świad- czonych usług, HOMAX wdraża nowoczesne serwery, cechujące się stabilnością, bezpieczeństwem i olbrzymią mocą obliczeniową. Oprócz tego nasi klienci otrzymują nowe intuicyjne i proste w obsłu- dze panele zarządzania serwerem i pomoc techniczną 24/7!
 
 
Serwery